Film İzle / En çok izlenen filmler

En çok izlenen filmler

En çok izlenen filmler. İnternet ortamında Film izlemek bir ayrıcalıktır. Sinemayı evinize taşıyan siteniz https://filmeizle.com sizler için En Çok İzlenen filmleri bir araya getiriyor ve sizlere sunuyor. Full HD Kalitede ücretsiz film izleyebilirsiniz.

Beats (Dublaj+Altyazılı) 5.7/10

Beats (Dublaj+Altyazılı) 5.7/10

Bir büyüme hikayesi anlatan hip hop draması “Beats”, agorafobik bir müzik dehası gence (Khalil Everage) odaklanıyor. Gencin yolu, sahne ışıklarından uzaklaşmış bir menajer (Anthony Anderson) ile kesişiyor ve ikili birlikte, geçmişlerinin şeytanlarıyla savaşmaya çalışıyor. Not: Altyazı ve Türkçe Dublaj aynı anda eklenmiştir.

Film İzle >>>

Babamın Külleri 5.0/10

Babamın Külleri 5.0/10

Babasının ani ölümünün ardından cenaze işleri için babasının evine dönen Ken, burada babasının son isteğini öğrenir. Babasının son isteği, küllerinin en sevdiği takımın stadına serpilmesidir. Şimdi Ken’I zor bir son görev beklemektedir.

Film İzle >>>

Büyük Kötü Tilki ve Diğer Masallar 7.4/10

Büyük Kötü Tilki ve Diğer Masallar 7.4/10

Taşranın sakin, huzurlu bir yer olduğunu mu sanıyorsunuz? Fena halde yanılıyorsunuz! Bu köyde birbirinden tuhaf hayvanlar var: Kendini tavuk sanan bir tilki, leylek gibi davranan bir tavşan ve Noel Baba’nın yerini almaya çalışan bir ördek! Huzur içinde bir tatil geçirmek istiyorsanız, kesinlikle bu köye uğramayın!

Film İzle >>>

O.G. 6.2/10

O.G. 6.2/10

Louis Merkins, 24 yıllık tutukluluk hayatının sonuna yaklaşırken, yeni bir mahkum hapishanenin tüm dengelerini değiştirir. Gerçek mahkumların da rol aldığı yapımda Altın Küre ödüllü Jeffrey Wright’ı izliyoruz.

Film İzle >>>

Sonra (Altyazılı) 6.3/10

Sonra (Altyazılı) 6.3/10

1946 yılı savaş sonrası yeniden ayağa kalkmaya çalışan Almanya… Rachael Morgan adında bir kadın soğuk bir kış gününde harabeye dönmüş Hamburg şehrine gelir. Bir İngiliz olan kocası Lewis, yerle bir olmuş şehri yeniden kuran ekiplerin birinde görevlidir. Çift bu yeni ortama alışmaya çalışırken, Rachael kocasının beklenmedik bir kararı karşısında şaşkına …

Film İzle >>>

Avengement (Altyazılı) 6.6/10

Avengement (Altyazılı) 6.6/10

Hapishanede cezasını çeken eğitimli bir suçlu, kaçmayı başarır ve daha sonra onun bugünkü katil kimliğine bürünmesine sebep olan insanlardan intikam almak için büyük bir ava çıkar. Geçmişte yaptıklarından dolayı kendini de affedemeyen genç adam, suç dolu sokaklarda kaybolan ruhunu geri kazanabilmek için kanlı bir savaş başlatacaktır…

Film İzle >>>

Kaçış Planı 3 (Altyazılı) 5.7/10

Kaçış Planı 3 (Altyazılı) 5.7/10

Güvenlik uzmanı Ray Breslin (Sylvester Stallone), Hong Kong teknoloji patronunun kaçırılan kızını Leton hapishanesinden kurtarması için işe alındığında Breslin’in kız arkadaşı (Jaime King) da kaçırılır. Şimdi Dave Bautista ve Curtis “50 Cent” Jackson’dan oluşan takımıyla beraber zamanı tükenmeden önce sadist ruhlu düşmanlarıyla yüzleşmek ve sayıları ikiye ulaşan rehineleri kurtarmak için …

Film İzle >>>