Film İzle / Komedi Filmleri / İzlemeniz Gereken 5 komik Film

İzlemeniz Gereken 5 komik Film

5
(1)

İzlemeniz Gereken 5 komik Film
Sürekli ” ne film izlemeliyim ” sorusunu kendimize sorar olduk diyebiliriz. Özellikle internetin her eve girmesinden sonra ailemizle birlikte akşamları TV de çıkan filmler ve dizilerden başka alternatif olarak film Sitelerini ziyaret ederek film izleyebilirsiniz. İzlemeyi istediğiniz filmler, bulunduğunuz ortama uymalı ve izlediğiniz filmden zevk almalısınız. Film izlerken ortamınıza uygun olması gerekmektedir. Ailece bir film izleyecekseniz ( anne, baba ve çocuklar ) animasyon türünden filmler seçerseniz çocuklarınızın da ilgisini çekecek ve sessizce izleyeceklerdir.
Sizler için hazırladığımız 5 komedi filmini sizlere  sunmak istiyorum
İzlemeniz gereken 5 komedi filmi

  1. Sinyalciler Komedi Filmi

Hayati, yeğeninin ölümünden 3 sinyalciyi sorumlu tutar ve onlara büyük bir para cezası keser. Ancak onların bu cezayı ödeyecek paraları yoktur. Parayı bulup buluşturmak için kendilerini bir türlü dümenin içinde bulurlar. İsa’nın son akşam yemeği tablosunu satmaya çalışan sinyalciler Interpol’ün kucağına düşerler. Ahmet Kapucu’nun yönettiği filmin baş rollerinde Burak Satıbol, Ayhan Taş, Tamer Karadağlı ve Mahmut Tuncer yer alıyor.
Yönetmen : Ahmet Kapucu
Senaryo : Suat Özkan, Özgür Bakar, Alper Kıvılcım, Bilal Kalyoncu
Yapımcı : Bilal Kalyoncu
Oyuncular : Ayhan Taş, Erdağ Yenel, Burak Satıbol, Tamer Karadağlı, Chloe Ortaç, Cemal Hünal, Mahmut Tuncer, Serdal Genç, Serkan Kuru, Ceren Kalpakarslan, Hüseyin Elmalıpınar
Yapım Yılı : 2017 Türkiye
Türü : 2017 Filmleri, Komedi, Türk Filmleri, Yerli Filmler
2) Baba Mirası

Oldukça Komik ve espirili bir film

İki kader arkadaşı olan Sebahat ve Melahat, Trabzonun bir köyünde mutlu mesut bir şekilde yaşamaktadır. Bir yandan topraklarını işleyip bir yandan da geçimini sağlamaya çalışmaktadır.
Hayati, ailesi ile fak fakir bir hayat sürerken, abisi Bekir sefahat içinde karısının babasından kalma kuyumcu dükkânlarını işletmektedir.

3) 10. Köy Filmi İzle

10. Köy adlı film ; masum ve temiz kalpli insanların yaşadığı, şirin, komik ve henüz yalanın keşfedilmediği bir köyü anlatmaktadır.

4) Kayseri Aslanı Çin İşi Yerli Komedi Filmi Full HD İzle 

Pastırma dükkanları olan Ersin bir gün Altılı ganyandan bir miktar para kazanır ve kazandığı bu parayı daha da artımark için eniştesinin de kafasına girerek kumar oynamaya karar verir. Kumar masasında işler ganyanda olduğu kadar iyi gitmeyince babasının pastırma dükkanı üzerine senet imzalamak zorunda kalır.
Bu senedi ödemek içinde önünde kısacık bir ayı vardır. Borcunu ödeyebilmek için Çin’e giderek mal alıp, satarak ödemeyi planlayan Ersin, Çin’de kaldığı otelde Çin’in önemli bir mafya liderinin kızının düğünü vardır.
Yapılan bu düğünü istemeyen Çin’li mafyanın kızı Ersin’i de ikna ederek onunla Türkiye’ye gelmeye ikna eder. Fakat Çin’li mafya Ersin’i yaşadığı yerini öğrenir ve onu orada bulurlar ve işler iyice karışır.
Kayseri Aslanı’nın çekimleri Kayseri’nin tarihi Kapalıçarşı, Düvenönü, Pastırmacılar Çarşısında tamamlanmıştır.

5) Vay Başıma Gelenler 2 Buçuk

Oyuncular : Yıldırım Memişoğlu , Bülent Çolak , Metin Zakoğlu , Fatma Toptaş , Çiğdem Tunç

Full Hd Kalitede Film İzlemek İçin https://filmeizle.com/film-izle/ sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın

Filmi Değerlendir.

Filmi Değerlendir 5 / 5. Oy sayısı: 1

About admin

Full Hd Kalitede Film İzleme İmkanı Sağlayan https://filmeizle.com hoş geldiniz. Ücretsiz Türkçe Dublaj ve Altyazılı Filmler Yanı Sıra yerli filmleri de izleyebilirsiniz. Film Eleştirileri ve Dizi eleştirileri de yer almaktadır. Yorum Yapmayı Unutmayın. Telif Hakkı ve Reklam Bildirimlerinizi fizlenet@gmail.com adresine mail olarak gönderebilirsiniz.

Check Also

Düğün Marşı 4 Gelin Geleneği Film İzle

Düğün Marşı 4: Gelin Geleneği Film İzle

5 (1) Düğün Marşı 4: Gelin Geleneği – Türkçe Dublaj İzle –   Wedding March 4: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir