Film İzle / Film Haberleri / Organize İşler 2 ( sazan sarmalı ) gala

Organize İşler 2 ( sazan sarmalı ) gala

5
(2)

Organize İşler 2 ( sazan sarmalı ) Film İzle Ünlüler gala

Organize İşler Full İzle
Organize İşler izle
Organize İşler 2 ( Sazan Sarmalı) Fragman İzle

Bir Film vizyona girmeden önce Galası yapılır ve ülkenin önde gelen siyaset, oyuncu, basın vb insanları davet edilir ve ilk filmi onlar izler. Organize işler 2 ( sazan sarmalı ) filmi de bir gala gerçekleştirdi. Filmden çok izlemeye gelenler konuşuldu diyebiliriz. Kim ne giydi ? Kim modayı takip ediyor ? kim rukuş vb dedikodular havada uçuştu diyebiliriz. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Yılmaz Erdoğan Yapmaktadır.  Galaya gelen ünlü oyuncu Demet Akbağ filmden sonra açıklamasında “Seyirciye hayırlı uğurlu olsun. Çok eğlenecekleri şahane bir film geldi. Mutlaka sinemaya gitsinler” dedi. Çok Yakında Full HD Kalitede sizler için yayında.

Organize 2 Sazan Sarmalı Filmini Full Hd Kalitede izlemek için https://filmeizle.com/organize-isler-2-sazan-sarmali-izle/ adresini ziyaret et

Filmi Değerlendir.

Filmi Değerlendir 5 / 5. Oy sayısı: 2

About admin

Full Hd Kalitede Film İzleme İmkanı Sağlayan https://filmeizle.com hoş geldiniz. Ücretsiz Türkçe Dublaj ve Altyazılı Filmler Yanı Sıra yerli filmleri de izleyebilirsiniz. Film Eleştirileri ve Dizi eleştirileri de yer almaktadır. Yorum Yapmayı Unutmayın. Telif Hakkı ve Reklam Bildirimlerinizi fizlenet@gmail.com adresine mail olarak gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir