Film İzle / Aksiyon Filmleri / Organize İşler 2 ( Sazan Sarmalı)Full İzle

Organize İşler 2 ( Sazan Sarmalı)Full İzle

4.2
(15)

Organize İşler Full İzle
Organize İşler izle
Organize İşler 2 ( Sazan Sarmalı) Fragman İzle

Organize İşler ( Sazan Sarmalı) 2 izle

Sinema yapımcıları ve mısır satıcı patronlarının arasında çıkan tartışmalardan dolayı vizyona bir türlü giremeyen Organize İşler ( Sazan Sarmalı) 2 izle 1 Şubat 2019 tarihinde izleyicisiyle buluşuyor. Uzun zamandır seyircilerin merakla beklenen filmin fragmanı yayınlandı. Organize İşler Filminde olduğu gibi, aksiyon ve macera eksik olmuyor.
Film Bir sokak çetesi olan Asım Noyan ve ekibinin günlük yaşantısını konu alıyor. Akıl almaz soygunlar sizlerle. Polislerin bir türlü suç üstü yakalayamadıkları bu dolandırıcı ekibi isimlerini bu sefer değiştirirler. ” Sazan Sarmalı ” olarak adlandırırlar. Akla sığmayan bir üçkağıt hikayesi başlamış olur.

Oyuncular;
Yönetmen ve Senarist: Yılmaz Erdoğan
Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Okan Çabalar, Rıza Kocaoğlu, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Atakan Çelik, Safa Sarı, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Uğur Bilgin, Cihan Talay, Hamza Yazıcı ve Ata Demirer yer alıyor.

organize işler 2 izle
organize işler 2 izle

 

 

Filmi Değerlendir.

Filmi Değerlendir 4.2 / 5. Oy sayısı: 15

About admin

Full Hd Kalitede Film İzleme İmkanı Sağlayan https://filmeizle.com hoş geldiniz. Ücretsiz Türkçe Dublaj ve Altyazılı Filmler Yanı Sıra yerli filmleri de izleyebilirsiniz. Film Eleştirileri ve Dizi eleştirileri de yer almaktadır. Yorum Yapmayı Unutmayın. Telif Hakkı ve Reklam Bildirimlerinizi fizlenet@gmail.com adresine mail olarak gönderebilirsiniz.

Check Also

A Crooked Somebody

A Crooked Somebody

5 (1) Michael’ın babası ona daima şu öğüdü verdi: Dürüst bir hiçkimse olmak, sahtekar birisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir