Film İzle / Film İzle / Örümcek Ağındaki Kız 4 (Dublaj+Altyazılı) 6.1/10
Örümcek Ağındaki Kız 4 (Dublaj+Altyazılı) 6.1/10
Örümcek Ağındaki Kız 4 (Dublaj+Altyazılı) 6.1/10

Örümcek Ağındaki Kız 4 (Dublaj+Altyazılı) 6.1/10

İsveçli yazar Stieg Larsson tarafından yazılan Ejderha Dövmeli Kız, Ateşle Oynayan Kız, Arı Kovanına Çomak Sokan Kız (Sayfanın altından ulaşabilirsiniz) adlı üçlemeden oluşan milenyum serisi Stieg Larsson’ın ani ölümünden sonra ailesi tarafından yayınlatılmış ve çok tutulmuştu, ardından bu üçlü film olarak çekilmişti.
Daha sonra seri tekrar 2011 yılında bir daha uyarlanmaya başlandı, uyarlandı tek film Ejderha Dövmeli Kız olarak.
2015’te İsveçli bir yazar olan David Lagercrant serinin devamı niteliğinde yazdığı Örümcek Ağındaki Kız’ı dördüncü romanını olarak piyasaya sürüldü ve bu film ona istinaden karşımıza serinin 4.sü olarak çıktı.
Polisiye türünde olan bu üçleme Milenyum adlı dergide yazı işleri müdürlüğü yapan Mikael Blomkvist ve gerçekleri ortaya çıkarmak için hackerlık yapan Lisbeth’in çözdüğü gizemleri konu alıyor. Birbirlerine tamamen zıt insanlar olsalar da doğruları ortaya çıkarmak için mücadele veren bilgisayar korsanı Lisbeth Salander ve gazeteci Mikael Blomkvist, bu kez kendilerini dev bir örümcek ağının ortasında bulur. Bu debelendikçe karmaşıklaşan örümcek ağı casuslar, siber suçlular ve yozlaşmış hükümet yetkilileriyle doludur…

Not: Altyazılı olan filme, yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Filmi Değerlendir.

Filmi Değerlendir / 5. Oy sayısı:

About admin

Full Hd Kalitede Film İzleme İmkanı Sağlayan https://filmeizle.com hoş geldiniz. Ücretsiz Türkçe Dublaj ve Altyazılı Filmler Yanı Sıra yerli filmleri de izleyebilirsiniz. Film Eleştirileri ve Dizi eleştirileri de yer almaktadır. Yorum Yapmayı Unutmayın. Telif Hakkı ve Reklam Bildirimlerinizi fizlenet@gmail.com adresine mail olarak gönderebilirsiniz.

Check Also

Masumiyet 6.9/10

Masumiyet 6.9/10

Altı yaşındaki Iris, ormanın içinde bir yerdeki gözlerden ırak bir okula getirilir. Filmi Değerlendir. Submit …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir