Film İzle / Yeşilçam Filmleri izle / Talihli Amele Yeşilçam Film İzle

Talihli Amele Yeşilçam Film İzle

5
(4)

Talihli Amele Yeşilçam Film İzle

talihli amele - Yeşilçam Filmleri izle
talihli amele – Yeşilçam Filmleri izle

Karısına ve iki çocuğuna daha iyi bir yaşam sunmak için köyden çıkıp şehrin yolunu tutan Mehmet Ali (İlyas Salman) hayatını konu almaktadır. Geçmişten günümüze gelen yaşantıların üstü kapalı bir şekilde yapılan haksızlıkların ortaya çıkışını da anlatmaktadır.
Yoksulluğun Hat safada olduğu köyden, büyük hayallerle yola çıkıp şehre varan çoğu insan burada ezilmekte ve haksızlığa uğramaktadır. Günümüzde de bu aynen devam etmektedir. Filmi İzlediğimizde aslında kendimizden de bir parça alacağımıza eminim.

Zengin iş patronlarının güler yüzünün arkasında bulunan sahtekarlıklarına şahit olacağız. Filmi izlediğinizde duygusal anlar yaşayacağınıza eminim.

Full Hd Kalitede Film İzlemek için https://filmeizle.com Film Sitesini Ziyaret Edin.

Filmi Değerlendir.

Filmi Değerlendir 5 / 5. Oy sayısı: 4

About admin

Full Hd Kalitede Film İzleme İmkanı Sağlayan https://filmeizle.com hoş geldiniz. Ücretsiz Türkçe Dublaj ve Altyazılı Filmler Yanı Sıra yerli filmleri de izleyebilirsiniz. Film Eleştirileri ve Dizi eleştirileri de yer almaktadır. Yorum Yapmayı Unutmayın. Telif Hakkı ve Reklam Bildirimlerinizi fizlenet@gmail.com adresine mail olarak gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir